| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | 3 çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | siyah |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 0.5-0.9 S |
| bom tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Bom |
| Uygulama | otopark |
| Garanti | 2 yıl |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| COM arabirimi | RS485 |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| COM arabirimi | RS485 |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Max bom uzunluğu | 6 metes |
| Konut malzeme | Çelik |
| Gerilim | 110V/220V |
|---|---|
| Hız | 6s |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| Max bom uzunluğu | 4 metes |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| COM arabirimi | RS485 |
|---|---|
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| Max bom uzunluğu | 8 metes |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T / T ,, Western Union |
| Yetenek temini | 10000 setleri / ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| konut malzeme | Çelik |
| Gerilim | 110V/220V |