| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün adı | Tam yüksek turnike kapısı |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Tam otomatik |
| Çalışma ortamı | kapalı/açık |
| AKILLI KART | IC, ID, Magcard, barkod |
|---|---|
| Malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
| Volatge | 110V/220V |
| Türü | Otomatik turnike |
| Paket | ahşap |
| Boyut konut | 1630 * 1500 x 2300mm |
|---|---|
| Kutup uzunluğu | 610mm |
| Net ağırlık | 70kg |
| Kutup itici güç | 3kg |
| Güç kaynağı | 220v, 110v |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Türü | Otomatik turnike |
| Seçenekler | Tek / çift routeway |
| Paket | ahşap |
| Kalın Konut | 2mm |
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | gümüş |
| Tip | Tam boy turnike |
| Sertifika | ISO |
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| kol uzunluğu | 500 ~ 900mm |
|---|---|
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motor tipi | fırça DC24V |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı | Tam Boy Turnike |
| Güç kaynağı | AC220V / 110V |
| Garanti | 1 yıl |
| renk | Gümüş |
| Yarı veya Tam Otomatik | Yarı otomatik |
|---|---|
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Gövde kalınlığı | 1.5mm |
| Boyut konut | 1235 * 280 * 1000 |
| Net ağırlık | 1235 * 280 * 1000 |