| kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpışmaya dayanıklı |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpışmaya dayanıklı |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Anti-çarpışma |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
|---|---|
| isim | Salıncak Bariyer Kapısı |
| Açılma açısı | 90° |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| İşlev | Kızılötesi Sıkışma Önleyici |
|---|---|
| isim | Salıncak Bariyer Kapısı |
| Motor gücü | 50W |
| hizmet ömrü | 3 milyon kez |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı kasa |
|---|---|
| Ürün adı | Yüz tanıma |
| boyut | 7 inç |
| Çalışma ortamı | yağmurluklu iç / dış mekan |
| Başvuru | Giriş kontrolu |
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
|---|---|
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
| Anti-çarpışma | - Evet. |
| anti-arka kapı | - Evet. |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C ~ +80°C |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |