| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
|---|---|
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| İsim | Tripod Turnike |
| Anma gücü | 36W |
| Dönme yönü | Anma gücü |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
|---|---|
| Dönme yönü | Çift yön |
| Sıklık | 50/60Hz |
| itici güç | 3kg |
| Anma gücü | 36W |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001: 2008 |
| break | 25 ~ 32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Motorlu | AA motoru |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Hız | 3 / 6s |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| bom tipi | Düz, Katlanır bomlu; çit patlaması |
| Nem oranı | Daha az--dan 90 % |
|---|---|
| Hız | 3s, 6S |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Dönüş Hızı | 1400rpm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Max bom uzunluğu | 4.5 metes |
|---|---|
| bom tipi | 2 Çit kolu |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Gerilim | 110V/220V |
| COM arabirimi | RS485 |
| Hız | 3/6 saniye |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 120W |
| Net Ağırlık | 45kg |
| Voltaj | AC220V, AC110V |
| Özellik | Manuel Yayın |
| Uygulama | Otopark Sistemi |
|---|---|
| Özellik | Otomatik Bariyer |
| Voltaj | AC220V, AC110V |
| Hız | 1.5-6 saniye |
| İsimlendirilmiş güç | 180W |
| Koruma sınıfı | IP44 |
|---|---|
| Nominal Güç | 120W |
| Net ağırlık | 50KG |
| Gerilim | AC220V, AC110V |
| Uygulama | Park sistemi |