| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC220V |
| İletişim | RS485 |
| Renk | gümüş rengi |
| Konut Malzemesi | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim | RS232 |
| Şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| volt | 220V /110V |
| Anma gücü | 50W |
| Dönüş Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Şekil | Köprü tipi |
|---|---|
| volt | 220V /110V |
| Anma gücü | 50W |
| Dönüş Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50Hz/60Hz |
| Muhafaza Malzemesi | paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Kol uzunluğu | 490mm |
| Direğin maksimum yük taşıma | 80kg |
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V±10% |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC12V |