aboutus
Üretim hattı

We have over 120 sets of production equipment, including the CNC machine tool, bending machine,die casting machine, worm milling machine, thread grinding machine, multi-head drilling machine, and the large-format laser cutting machine. CNC takım tezgahı, bükme makinesi casting döküm makinesi, sonsuz freze makinesi, iplik taşlama makinesi, çok kafalı delme makinesi ve geniş formatlı lazer kesme makinesi dahil olmak üzere 120'den fazla üretim ekipmanı var. We maintain specialized production workshops for molds, electronics, assembly, die casting, mechanical processing, metal plate processing, etc. Advanced facilities allow us to implement a one-stop system for manufacturing and quality assurance over the course of the entire production cycle. Kalıplar, elektronik, montaj, döküm, mekanik işleme, metal plaka işleme vb. İçin özel üretim atölyeleri sağlıyoruz. Gelişmiş tesisler, tüm üretim döngüsü boyunca üretim ve kalite güvencesi için tek elden bir sistem uygulamamızı sağlar.
We operate 3 major production lines for items including the turnstile, barrier gate, and gate operator. Turnike, bariyer kapısı ve kapı operatörü dahil olmak üzere 3 ana üretim hattı işletiyoruz. In addition, we utilize advanced testing equipment and various testing methods in all production processes, from incoming material inspection, through each production process, to finished product detection and testing. Buna ek olarak, gelen malzeme denetiminden, her üretim sürecine kadar, bitmiş ürün tespiti ve testine kadar tüm üretim süreçlerinde gelişmiş test ekipmanı ve çeşitli test yöntemleri kullanıyoruz. The product manufacturing and testing are conducted in rigorous conformation with ISO international quality management system standards, allowing our company to be ISO certified. Ürün imalat ve testleri, ISO uluslararası kalite yönetim sistemi standartlarına titizlikle uyularak firmamızın ISO sertifikalı olmasına olanak tanır. Meanwhile, our products have earned CE marking. Bu arada, ürünlerimiz CE işareti kazandı.

Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co. Shenzhen Wejoin Mechanical & Electrical Co.
OEM / ODM

WEJOIN müşteri için OEM hizmet vermektedir, değişen gibi farklı konut, farklı renk, vb. Herhangi bir makul değişiklik veya revizyon WEJOIN açığız.

Ar-Ge

WEJOIN bir teknoloji ve yenilik savunucusudur. WEJOIN Ar-Ge departmanı 58 personele sahiptir, tüm WEJOIN çalışanlarının% 10'una hakimdir. Mesleki gelişim ekibimiz, yerel sektörde tanınmış bir uzman olan Bay Tu tarafından yönetilmektedir. Onların sürekli çabaları 20'den fazla buluş patenti olan 100'den fazla fikri mülkiyet patenti verdi. Erişim kontrolü, tatsız rehberlik ve otopark tesis yönetimi gibi erişim kontrol teknolojileri konusunda uzmanız. Amacımız müşteriler için en uygun ürünleri üretmektir.

İletişim bilgileri