products

IP68 Park Alanı Bariyeri, Güvenlik Mağazası İçin Uzaktan Kumandalı Park Kilidi

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: WEJOIN
Sertifika: CE,ISO,SGS
Model numarası: WJCS101
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: USD 150-200 SET
Ambalaj bilgileri: Karton
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Koruma sınıfı: IP68 Zaman aşağı YUKARI: 4-6S
Uygulama: Park sistemi Sertifika: CE, ISO,
Garanti: 1 yıl Renk: Sarı ve siyah

Ürün Açıklaması

Güvenlik Mağazası için IP68 Park Alanı Bariyeri Uzaktan Kumanda Park Kilidi

Park Kilidi Hızlı Detay:

isim Park kilidi Uygulama Park sistemi
Standart voltaj DC12V Operasyonel Akım 0,4A
Koruma sınıfı IP68 sertifika CE, ISO
Net ağırlık 8kg Aşağı Zamana Kadar 4-6s

Park Kilidi Özelliği:

1. Enerji tasarrufu; Batarya Çin'de en iyi ürün. Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu marka batarya, dayanıklı şok, dayanıklı yüksek sıcaklık, küçük boyut, iyi şarj ve deşarj performans özellikleri ile birlikte, teorik olarak 5000 kez şarj edilebilir. Endüstrinin en düşük işletme akımı ev sahibi 0.4A, 0.6A ~ 0.7A başlangıç ​​akımı, 0.6mA bekleme akımı elde etmek için en fazla enerji harcayan tasarım desenleri, böylece 0.6mA bekleme akımı, böylece yılda en az bir kez şarj edilmesini sağlar.

2. Güvenli: Kullanıcının kısa devreye neden olan pili yanlış yerleştirmesi durumunda, güç bağlantısı, bağlantıyı kesen tasarımdır; akü montajı kolaydır.

3. Dayanıklı: Kabin, yüksek kalitede döküm çinko alaşımından yapılmıştır ve taşıma kapasitesinin azami ağırlığı 5 tondur; Kabin sert havalarda vernik, su geçirmez ve pas önleyicidir. Salınım kolu, fiber takviyeli naylondan yapılmıştır ve araba kırıldıktan sonra bile deforme olmaz.

4. Hermetik: Kabin sıkıca kapalı ve Koruma Sınıfı IP68. Suya ve toza karşı dayanıklıdır. Geniş olarak kullanılabilir.

5. Otomatik yeniden konumlandırma; dış kuvvet, dikey olduğunda salınım kolunun konumunu değiştiremedi; Salınım kolu yatay konuma zorlandığında, kullanıcı yatay koymak için uzaktan kumanda kullanmıyorsa, dikey olarak yeniden konumlandırılır.

Dört genişletme vidasıyla sabitleme, iç güvenlik tasarımı ve ana bilgisayar genişletme vidalarının kabuk içindeki montaj yeri, yalnızca kurulumdan önce arka kapağı açmak için bir anahtarla, dış mekanda park kilidi takıldığında hırsızlık risklerini ortadan kaldırır

İletişim bilgileri
Mr. Frank Zhang

Naber : 008615002051250