products

Şok Dayanıklı Park Alanı Kilidi Bariyeri Mülk Yönetimi Ofis Uygulaması

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: WEJOIN
Sertifika: CE,ISO,SGS
Model numarası: WJCS101
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: USD 150-200 SET
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Malzeme: Alüminyum Çalışma süresi: 4 ~ 6s
Akım: 0.4A Boyut: 357 * 370 * 82.5mm
Garanti: 12 ay IP düzeyinde: 68

Ürün Açıklaması

Hızlı Detay:

isim

Park kilidi

Uygulama

Park sistemi

Standart voltaj

DC12V

Operasyonel akım

0,4A

Koruma sınıfı

IP68

sertifika

CE, ISO,

Net ağırlık

8kg

Aşağı Süresi

4-6s

Açıklama:

Uzaktan kumandalı park kilidi, otomatik asansör olabilen bir cihazdır, rol, başka birinin kendi otopark alanlarınızı almasını önlemektir, aracınızı ve parkınızı istediğiniz zaman park kilidinizde bırakın.

1. Enerji tasarrufu; Pil, Çin'de en iyi üründür.

Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu marka batarya, dayanıklı şok, dayanıklı yüksek sıcaklık, küçük boyut, iyi şarj ve deşarj performans özellikleri ile, teorik olarak 5000 kez yeniden şarj edilebilir. Endüstrinin en düşük işletme akımı ana bilgisayarını (0.4A), akımın 0,6A ~ 0,7A'yı, 0,6mA'lık bekleme akımını elde etmek için enerji kullanan verimli tasarım desenleri, böylece yılda en az bir kez şarj edilmesini sağlar.

2. Güvenli: Güç bağlantısının, kullanıcının aküyü kısa devre yapmasına neden olduğu taktirde, bağlantıyı kesmek; Pil kurulumu kolaydır.

3. Dayanıklı: kabine yüksek kaliteli döküm döküm Çinko alaşımından yapılmış ve maksimum yük ağırlığı 5 ton; Kabin sert hava koşullarında su geçirmez ve paslanmaya karşı cila ile kaplanmıştır. Sallanma kolu fiber takviyeli naylondan yapılmıştır ve araba ezildikten sonra bile deforme olmaz.

4. Hermetik: Kabin sıkıca kapatılmıştır ve Koruma Sınıfı IP68'dir. Su geçirmez ve toz geçirmez. Geniş olarak kullanılabilir.

5. Otomatik yeniden konumlandırma; dış kuvvet dikey olduğunda sallanma kolu konumunu değiştiremedi; sallanma kolu yatay konuma zorlandığında, kullanıcı yatay olarak koymak için uzaktan kumanda kullanmıyorsa dikey olarak yeniden konumlandırılacaktır.

Dıştan takma vidaları, dahili güvenlik tasarımı ve gövde içindeki genişletme vidalarının kurulum yeri ile sabitlenmesi, yalnızca kurulumdan önce arka kapağın açılması için bir anahtar ile, park kilidi açık havada takıldığında hırsızlık risklerini ortadan kaldırır

İletişim bilgileri
Mr. Frank Zhang

Naber : +008615002051250

(showSGS=>true)