products

ac kontrol panosu otomatik kayar kapı açacağı kapı

Temel bilgi
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: WEJOIN
Sertifika: CE,ISO,SGS
Model numarası: WJMP202
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 10000 set / ay
Şimdi başvurun
Detay Bilgi
Türü: Kapı Operatörleri Güç: AC
Gerilim: 220 V / 110 V

Ürün Açıklaması

Ac kontrol panosu otomatik kayar kapı açacağı kapı için ağır

Hata ayıklama
1). Kabloların iyi bağlandığından emin olmak için elektrik bağlantılarını kontrol edin. Gücü açın ve motorun kendi kendine çalışmasını sağlayın. Bir "açık" sinyali gönderin, daha sonra dişlinin dönme yönünün kapı açma yönüyle aynı olup olmadığını gözlemleyin. Değilse, motorun çalışmasını durdurmak için bir "durdur" sinyali gönderin ve sonra motorun çalışma yönünü ayarlamak için yön ayar düğmesini çevirin. Tekrar "açık" bir sinyal gönderin, dönüşün aynı olduğundan emin olun. sonra motoru durdurmak için bir "durdur" sinyali gönderin. Kapatma yönünü aynı şekilde ayarlayın.
2). Limit anahtarının ayarlanması. Bir "açık" sinyal gönderin, kapının açılma yönüne doğru sınırlama düğmesine basın, motorun durup durmadığını ve sınırlı olup olmadığını gözlemleyin. değilse, açma limit anahtarının çalıştığından emin olmak için tekrar ayarlamak için limit ayar düğmesini çevirin. Sonra bir "kapat" sinyali gönderin, kapanma sınırlama anahtarını aynı şekilde ayarlayın.
3). Kapının iyi sabitlenip sabitlenmediğini kontrol edin. Kilidin kapağındaki uçlara göre debriyajın anahtarını açma yönüne çevirin. Kapının iyi çalışıp çalışmadığını veya tıkalı olup olmadığını görmek için elle rota boyunca ileri geri hareket ettirin. Kapı serbestçe hareket etmiyorsa, serbest şekilde çalışana kadar motorun veya rafın konumunu ayarlayın.
4). Kapı açma yönünde çalışıyorsa, debriyajı kapatın, CLOSE komutuna cevap veremez, ancak DUR, AÇ ve SINIR KAPATMA komutlarına cevap verebilir. Kapı kapanma yönünde çalışıyorsa, AÇ, DUR, SINIR KAPATMA ve AÇMA AŞAMA komutlarına cevap veremez. ancak AÇIK ve SINIR KAPATMA yön lambası yanıyor.

Kullanım talimatı
1). Tüm parçaları kontrol edip hata ayıkladıktan sonra, motor kabuğunu sabitleyin. debriyajı ve kilit deliğinin kapağını kapatın.
2). Güç kesildiğinde, debriyajı açın. Ardından geçidi manuel olarak hareket ettirin. Güç açıkken, debriyajı kapatın ve elektrikle çalıştırın.

İletişim bilgileri
Mr. Frank Zhang

Naber : +008615002051250

(showSGS=>true)