products

RFID Erişim Kontrolü Yüksek Hızlı ESD Turnike Flap Bariyer Kapısı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: WEJOIN
Sertifika: CE,ISO
Model numarası: WJTY203
Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap kutu
Teslim süresi: 10-30 Gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 50pcs/hafta
Detay Bilgi
Ürün adı: Kapak bariyeri Malzeme: 304 Paslanmaz Çelik
tip: <i>single core ;</i> <b>tek çekirdek ;</b> <i>double core</i> <b>çift ​​çekirdekli</b> Garanti: 12 ay
yön: bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) Uygulama: bilet istasyonu
Vurgulamak:

security turnstiles

,

optical turnstile


Ürün Açıklaması

RFID Erişim Kontrolü Yüksek Hızlı ESD Turnike Flap Bariyer Kapısı

 

ürün tanıtımı

Intelligent flap barrier is a brand-new product of our company. Akıllı kapak bariyeri firmamızın yepyeni bir ürünüdür. It has features of precise craftsmanship, comprehensive functions and high reliability, which can be applied in high-class communities, intelligent buildings, hotels, subway stations, and other high-level venues and then achieve a more intelligent management and control of pedestrian access. Yüksek sınıf topluluklarda, akıllı binalarda, otellerde, metro istasyonlarında ve diğer üst düzey mekanlarda uygulanabilen ve daha sonra yaya erişiminin daha akıllı bir yönetim ve kontrolünü sağlayabilen hassas işçilik, kapsamlı fonksiyonlar ve yüksek güvenilirlik özelliklerine sahiptir. The most typical intelligent application is the high-speed railway station, subway station, BRT station, scenic ticket system, and so on. En tipik akıllı uygulama, yüksek hızlı tren istasyonu, metro istasyonu, BRT istasyonu, doğal bilet sistemi vb.

 

Flap Bariyer Kapısı Açıklaması:

1. Flap barrier is the combination of machinery, electronics, CPU control, and a variety of personal authentication identification technology. 1. Flap bariyer, makine, elektronik, CPU kontrolü ve kişisel kimlik doğrulama teknolojisinin çeşitli kombinasyonudur. IC cards, ID cards, code bars, and fingerprint identification units are compatible with the flap barrier. IC kartları, kimlik kartları, kod çubukları ve parmak izi tanıma birimleri kapak bariyeri ile uyumludur.

2. Intelligent flap barrier is a brand-new product of WEJOIN company. 2. Akıllı flap bariyer WEJOIN şirketin yepyeni bir üründür. Flap barrier, as the upgraded version of the tripod turnstile and swing barrier, is a hi-tech product for pedestrian access control. Tripod turnike ve salınım bariyerinin yükseltilmiş versiyonu olan kanat bariyeri, yaya erişim kontrolü için yüksek teknoloji ürünüdür. WEJOIN flap barrier has features of precise craftsmanship, comprehensive functions, and high technology. WEJOIN kapak bariyeri hassas işçilik, kapsamlı fonksiyonlar ve yüksek teknoloji özelliklerine sahiptir.

3. Yüksek sınıf topluluklarda, akıllı binalarda, otellerde, metro istasyonlarında ve diğer üst düzey mekanlarda uygulamaları vardır.

4. Erişim kontrolünün akıllı yönetimini gerçekleştirmek için farklı tanımlama ekipmanı seçmek ve güvenilir güvenlik koruma cihazları, alarm cihazları, yön göstergesi uygulamak, yangın güvenliği gerekliliklerine uymaktır.

5. Flap barrier motor can be classified into single motor and double motors. 5. Flap bariyer motoru tek motorlu ve çift motorlu olarak sınıflandırılabilir. The single one is used for a single lane and the double one is used for multi-lanes. Tek şerit tek şerit için, çift şerit çok şerit için kullanılır.

 

Flap Barrier Gate Teknik Özellikleri

model

WJTY203

Dolap boyutu

1200 (L) x 270mm (W) x 1000 mm (H)

Gerdirme kanadı uzunluğu

275mm

Maksimum şerit genişliği

600mm

Dolap malzemesi

304 paslanmaz çelik

Güç kaynağı

AC220V ±% 15, AC110V ±% 15

Motor gerilimi

DC24V (fırça motoru)

Cihaz giriş voltajına erişin

kuru kontak veya 12V elektrik seviye sinyali veya > 100ms 12V darbe sinyali veya sürüş akımı > 10mA

Maksimum akış hızı

Dakikada 30 ~ 40 kişi

Kanat açma / kapama süresi

1 saniye

güç açıldığında zamanı sıfırla

3 saniye

koruma sınıfı

IP32

çalışma ortamı

açık havada (barınak ile) ve kapalı.

çalışma sıcaklığı

-10 ° C ~ 50 ° C

 

RFID Erişim Kontrolü Yüksek Hızlı ESD Turnike Flap Bariyer Kapısı 0 

İletişim bilgileri
Mr. Frank Zhang

Naber : +008615002051250